Najúspešnejší plemenník 2009, 2010, 2011, 2012, 2013
Interšampión
Mallorn's Roque's Gallery
Slovenský šampión krásy mladých
Slovenský šampión krásy
Slovenský Grand Šampión krásy
Český šampión krásy
Maďarský šampión krásy
Maďarský Grand šampión
Rakúsky šampión krásy
Kvalifikovaný FCI Centrenary World Champion of Champions
Doživotná kvalifikácia na CRUFT´S

Vek 27 mesiacov
"ROCKO"
narodený 27.1.2007
DBK A/A , DLK 0/0
PRA / CAT/ RD neg. 20.02.2014
plnochrupý
genotyp EEBb ( Bc )
OptiGen A
HMLR - gentest Myopathie Normal/Clear
EIC - Exercise Induced Collaps - gentest: Normal/Clear
Inherited RD/OSD - gentest: Normal/Clear
Narc: Narkolepsie - gentest - Normal/Clear
Degenerative Myelopathy - Normal/Clear
Gentest Maligne Hyperthermie (MH) - Normal/ Clear
MALLORN'S ROMEO VISIONS I'M ABLE AM CH SOUNDER'S HEAR MER ROAR
KELLEYGREENS AMAZING GRACE
ROSANAN LA ROSA MALLORN'S ARCTURUS
ROSANANDESERT ROSE
MALLORN'S TERRACOTTA S MVA N MVA SV-01 TJOTTE'S BROKEN ARROW N MVA MAMBRINO'S HARVEY
FIN MVA N MVA BABYSITTERS NIGHTMARA
MALLORN'S MMM MARABOU FIN MVA LORESHO OZZIE
FIN MVA BOOTHGATE MIZ SHOWBUSINESS
VÝSTAVY
2007:
ŠKVR Nitra 2007 - VN1, BOB puppy, najkrajšie šteniatko výstavy
KVR KCHLS České Budějovice - VN1, Best dorast - Jan Roger Sauge (N), kennel Mambrinos
KV labradorov Táta - VN2 - Lynne Minchella (GB), kennel Abbeystad
MVP Nitra 2007 - V3 - M. Gyarfás
KVR Nitra 2007 - V2 - M. Kašpar

2008:
MVP Trenčín 2008 - V2 - M. Kašpar
NVP B. Bystrica 2008 - V1 CAJC - Stanovský M. (SK)
MVP Springdanube Bratislava 17.5.2008 - V1 CAJC - Firlik (PL)
MVP Springdanube Bratislava 18.5.2008 - V1 CAJC, CRUFTS nominácia
KVR Panská Lícha 2008 - V3 - Mervyn Reynolds (GB) kennel Caromers
KVR Panská Lícha 2008 - V1 CAC - Carol Reynolds (GB, kennel Caromer´s)
IHA Tulnn 2008 - V1 CACA - Issabela Kraft (D)
Retrievertrophy Katzelsdorf 2008 - V1 CACA - Mary O´Donoghue (IRL, kennel Philipstown)
Labrador retriever club show Budapest 2008 - V1 CAC - Eva Mjelde (N, kennel Surprising)
MVP Nitra 2008 - CAC, CACIB, BOB - Elena Ruskovaara (FIN)
ŠKVR Nitra 2008 - V2 r. CAC - MR. Richard James Keiser (GB)
NVP Nitra 2008 - V1 CAJC - Z. Kiss (H)
MVP Brno 2008 - V1 CAJC - M. O´Donoghue ( Irl )

2009:
MVP Trenčín 2009 - V1 CAC, r. CACIB - Janka Janeková (SK)
MVP Brno 7.2.2009 - V2 r. CAC - Marion Hopkinson (GB, kennel Rocheby)
MVP Brno 8.2.2009 - V2 r. CAC - David Hopkinson (GB, kennel Rocheby)
IHA Wieselburg 4.4.2009 - V2 r. CACA - rozhodca: Pieta van Dee (F)
CAC Pápa 5.4.2009 - V1 CAC - rozhodca T.Jakel (H)
Labrador retriever speciality show 18.4.2009 - V1 CAC - Piera Zerbi (Kennel Acerbis, I)
MVP Springduodanube Bratislava 9.5.2009 - V2 res. CAC - Peter Bertchold (A)
KVR Oslavany 6.6.2009 - V1 CAC - Mrs.S.Cuthbert (kennel Ballyduff, GB)
Intercanis Brno 27.6.2009 - V2 res. CAC - S.Hoger (A)
Oberwart (A) 18.7.2009 - V3 - H.Ahrens (A)
KV labrador retrieverov Táta 26.9.2009 - V1 CAC - Anja Verbeek (kennel Farbourne, NL)
MVP Komárom 2.10.2009 - V2 r. CAC - Vilmos Kardos (H)
IHA Tulln 3.10.2009 - V2 r. CACA - Carol Code (kennel Waringam, GB)
Retriever Trophy schloss Katzelsdorf 4.10.2009 - V1 CAC - Fredi Flugel (CH)
Klubová svetová výstava retrieverov 10.10.2009 - výborný a Najúspešnejší plemenník - Mr. Richard Wiles (kennel Richbourne, GB)
SVETOVÁ VÝSTAVA PSOV BRATISLAVA 11.10.2009 - V2 r.CAC - Jacques Le Magnan (FR)

2010:
MVP Trenčín 23.1.2010 - V2 res. CAC - rozhodca: Kašpar M. (CZ)
MVP Brno 6.2.2010 - V2 r. CAC - H.Jokisilta (kennel Palabras, FIN)
MVP Brno 7.2.2010 - V2 r. CAC - K. Luomanen (kennel Tweedledum, FIN)
NVP Nitra 27.3.2010 - V1 CAC, BOB, BIG II - M. Stanovský (SK)
NVP B. Bystrica 02.05.2010 - V CAC, BOB, BIG III - J. Janeková (SK)
Clubsiegershow Melk 13.05.2010 - V1 CACA, Klubový víťaz, Best dog, BOS - J.Charlton (kennel Foxrush, GB)
MVP Bratislava 15.05.2010 - V1 CAC, CACIB, Nominácia na Cruft´s 2011 - E.Adamovskaya (RU)
CVP Senec 4.6.2010 - V1 CAC , BOB - Š. Janega kennel Biely Agát (SK)
ŠKVR Nitra 6.6.2010 - V3, Najúspešnejší plemenník - Mrs. Torun Sorbye kennel Mementos (N)
MVP Szombathely 18.7.2010 - V1 CAC - Mrs. A. Brankovic (SRB)
KVR Oslavany 18.9.2010 - V 2 r. CAC - MR. A. Brow kennel Ramsayvill (GB)
LRC Táta 9.10.2010 - V1 CAC - Mrs.J Green kennel Turbajen (GB)
MVP Komárom 17.10.2010 - V1 CAC, r. CACIB - Mr. Korózs András (H)
MVP Komárom 18.10. 2010 - V1 CAC, CACIB, BOB - Mr. Davor Javor (Hr)
ŠKVR Nitra 19.11.2010 - V1 trieda čestná , Najúspešnejší plemenník - F. Korda kennel z Vlčích Luk(CZ)
SKÚŠKY
OVVR Stará Turá - I. cena
JSMP 2008 - I.cena
NFT 2008 - I.cena
Za Rocka ďakujeme Anu Honkapirtti

Na všetky uvedené fotografie a texty sa vzťahuje autorské právo.
Ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.